Twoja sztukateria

Poznaj ozdoby, które odmienią zarówno Twoją elewację jak i wnętrza!

sztukateria wewnetrzna

Gzymsy styropianowe

Gzymsy styropianowe piękne odnowią Twoje wnętrze! To idealna propozycja dla osób, które kochają awangardowe wnętrza. Gzymsy styropianowe sprawią, że odkryjesz to co masz najpiękniejsze w Twoim domowym zaciszu na nowo!  Oferta naszej firmy, jest skoncentrowana właśnie na gzymsach styropianowych. Każdego dnia dokładamy starań, aby spełnić oczekiwania naszych klientów.

Współpraca

Podejmuje współprace nie tylko z prywatnymi osobami ale również firmami budowlanymi, projektantami i architektami wnętrz. Wszystkie nasze produkty skoncentrowane są na wysokiej jakości i przede wszystkim długim okresie eksploatacji. Zapraszamy do współpracy wszystkich dla których ciężka praca i duże zaangażowanie to codzienność. Jeżeli nie boisz się wyzwań i nowatorskich projektów, znajdziemy dla Ciebie miejsce w naszym team'ie.

Gzymsy styropianowe mogą być instalowane wewnątrz mieszkania jak i na zewnątrz domu. Umieszczone na elewacji chronią  budynek przed ściekającą wodą. Obudowane wokół okna, pięknie prezentują w każdej porze roku. Gzymsy styropianowe montowane w domach mają na celu ochronę ścian i zakrycie już powstałych mankamentów jak pęknięcia czy uszkodzenia. Dzięki nim możesz również schować widoczne kable.

Wiele osób, decyduje się na gzymsy styropianowe ze względu na ich niską cenę, która jest spowodowana niską ceną materiału z jakiego są pozyskiwane, a jest to styropian.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasi pracownicy służą pomocą. Pomogą wam dobrać idealne gzymsy styropianowe.

 

 

Zostaw coś po sobie

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.