Twoja sztukateria

Poznaj ozdoby, które odmienią zarówno Twoją elewację jak i wnętrza!

sztukateria wewnetrzna

Gzymsy

Gzymsy to świetna alternatywa dla osób, które kochają modne i nowoczesne wnętrza. Gzyms to element dekoracyjny, który umieszcza się w pomieszczeniach pomiędzy ścianą, a sufitem. Dzięki temu, że przytwierdzony jest właśnie w tym miejscu, widać jego płynne przejście.Gzymsy nadają ścianie niebywale pięknego wizualnego charakteru. Powiększa optycznie pomieszczenie przez co mamy wrażenie, że pokój jest wyższy.

Gzyms to niedrogi element, którego cena zależna jest od materiału z którego jest wytwarzany, a  jest to styropian ekstrudowany XPS. Jest bardzo lekki i prosty w montażu. Nie wymaga specjalistycznego sprzętu. Można je zamontować stosując podstawowe narzędzia.

Gdzie może być zamontowany gzyms?

Gzymsy mogą być zamontowane w każdym zaciszu domowym. Dziś nawet można go zainstalować w kuchni, a nawet łazience. Dzięki temu, że jest odporny na działanie wilgoci, nie musicie się martwić, że pojawi się na nich niechciany grzyb. Przepięknie się prezentują w salonie, jadalni oraz pokoju dziecięcym.  Wszystko zależy od tego jaki ich model wybierzesz. Te delikatne, będą się świetnie prezentować w w mniejszych pomieszczeniach. Subtelny wygląd gzymsu powiększy pomieszczenie i da wrażenie jedności ściany z sufitem. Jeżeli masz natomiast duże pomieszczenia, możesz skorzystać z tych bardziej wzorzystych gzymsów. Wprowadzą do wnętrza minimalizmu a zarazem nieco szaleństwa.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Asortyment naszej firmy jest skierowany przede wszystkim na te drobne dekoracje ze styropianu.

gzymsy

Zostaw coś po sobie

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.