Twoja sztukateria

Poznaj ozdoby, które odmienią zarówno Twoją elewację jak i wnętrza!

sztukateria wewnetrzna

Listwa sufitowa styropianowa

Każdy z naszych Klientów często sceptycznie podchodzi do listew sufitowych styropianowych. Zastanawialiśmy się dlaczego tak jest. Otóż listwy sufitowe styropianowe nadają wnętrzu elegancki i nowatorski charakter. Więc zastosowanie ich w pomieszczeniu nie będzie sprzyjać domowemu budżetowi. Wcale nie! Listwa sufitowa styropianowa to najtańszy dekor na rynku! Spowodowane jest to niską ceną materiału z jakiego są wytwarzane-styropianu. Naszym Klientom bardzo podoba się zastosowanie listew sufitowych styropianowych w pomieszczeniach. Wiemy to, gdyż kilkakrotnie wracają do nas z nowymi pomysłami i bagażem inspiracji.

Listwy świetnie się sprawdzą w każdym pomieszczeniu. Jeszcze kiedyś nie można było ich zamontować w łazience czy kuchni, dzisiaj jest to możliwe. Wszystkie listwy sufitowe styropianowe jakie posiadamy są wodoodporne i wodoszczelne. Nie ma opcji aby utworzyła się na nich pleśń czy grzyb. Można je spokojnie zainstalować w każdym pomieszczeniu. Nie musicie się o nic martwić!

Jakie ma zalety listwa sufitowa styropianowa?

  • Po pierwsze cechuje ją różnorodność wzorów-jeżeli nie jesteś fanem wzorzastych listew, mamy dla Ciebie subtelniejsze propozycje.
  • Po drugie nasze listwy można przemalować na inny kolor. Wytwarzane są w białym kolorze i właśnie w takim się świetnie prezentują, jednak przewidzieliśmy opcję ich zmiany koloru.
  • Po trzecie zakrywają mankamenty ściany jak: pęknięcia, uszkodzenia,
  • Po czwarte z ich pomocą można zakryć kable, dzięki szczelinom, specjalnie do tego przeznaczonym,
  • Po piąte optycznie powiększą pomieszczenie

Lista zapewne jest długa, jednak po więcej informacji zapraszamy do naszej firmy.

 

Zostaw coś po sobie

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.