Twoja sztukateria

Poznaj ozdoby, które odmienią zarówno Twoją elewację jak i wnętrza!

sztukateria wewnetrzna

Listwy styropianowe sufitowe

Listwa styropianowa sufitowa to element, który jest znany od bardzo dawna. Jednak stosowany był tylko w domach typu pałacowym. Wpływ na to miał fakt, że nie każdy mógł sobie na nie pozwolić. W dzisiejszych czasach listwa styropianowa sufitowa to niedrogi materiał. Wpływ na jego cenę ma fakt, że listwa wytwarzana jest z polistyrenu XPS. 

W jakich odcinkach sprzedajemy listwy styropianowe sufitowe?

Wszystkie listwy i profile sprzedajemy w odcinkach 200cm. Jednak wykonujemy też listwy w dowolnym wymiarze. Jesteśmy wstanie stworzyć indywidualne projekty w tej samej cenie. Cenimy sobie pomysłowość naszych Klientów. To właśnie Wy jesteście dla nas inspiracją.

Jak zamontować listwy styropianowe sufitowe?

Wbrew pozorom ich montaż to bardzo prosta czynność. Nie potrzeba zamawiać specjalnej ekipy remontowej, można sobie z nimi poradzić indywidualnie. Listwy styropianowe sufitowe są produkowane z lekkiego materiału, który jest jednak trwały. To ich instalacji potrzebne są podstawowe narzędzia, które każdy posiada w swoim domu. Potrzebny może być do kupienia jedynie specjalny klej do sztukaterii.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasi pracownicy służą pomocą w każdym momencie. Na każdym etapie zamówienia. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, rozwiejemy każdą obiekcję. Listwy styropianowe sufitowe to strzał w dziesiątkę w wielu domach.  Zapraszamy do naszej firmy już dzisiaj! Nasi pracownicy czekają na Was!

Zostaw coś po sobie

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.