Twoja sztukateria

Poznaj ozdoby, które odmienią zarówno Twoją elewację jak i wnętrza!

sztukateria wewnetrzna

Pilastry

Pilastry to płaskie elementy architektoniczne, wychodzące lekko przed lico ściany. Pilastry przeważnie mają przepiękne wzory i są ozdobą każdego domu, jednak należy również wiedzieć, że pełnią funkcję konstrukcyjną-wzmacniają ściany. Pilastry to świetna wizytówka każdej nieruchomości. W dzisiejszych czasach nie spotykamy ich tylko w domach typu pałac ale już również w wielu restauracjach, hotelach czy nawet kościołach.

pilastry

Nasi pracownicy każdego dnia dokładają starań, aby każdy element dekoracyjny spełnił Wasze oczekiwania. Nasi Klienci w pilastrach, szukają wyszukanego i eleganckiego stylu. Często pytają o nasze zdanie w wielu kwestiach. Jesteśmy po to by pomóc każdemu Klientowi. Dzięki temu, że stosujemy nowoczesne technologie, nasze produkty są trwałe i odporne na uszkodzenia. Polecane przez nas dekory - pilastry, są gwarantem wieloletniego użytkowania.

Gdzie mogę zainstalować pilastry?

Dzięki temu, że pilastry jakie oferujemy, dostępne są w różnych wzorach możemy je zainstalować wokoł drzwi zewnętrznych oraz okien. W dostojny sposób poszerzą ich ramy. Wszyscy nasi Klienci jednogłośnie się wypowiadają, że dzięki pilastrom poprawił się prestiż i estetyka budynku.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Pilastry to dekor, który sprawdzi się na twojej elewacji! Przychodząc już dziś do naszej firmy możesz być pewny, że nasi pracownicy służą pomocą. Jeżeli nie będziesz mógł zdecydować się na dany model, oni podpowiedzą, znają się na tym najlepiej! Zapraszamy!

 

Zostaw coś po sobie

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.